כניסה
הרשמה
עיר:  מלון: 
חפש

צל הרים, ים המלח

דירוג 15 מתוך 16 מלונות בים המלח | ממוצע גולשים 2.8
מלון צל הרים ים המלח שוכן בלב הנוף עוצר הנשימה של מדבר יהודה והוא אידיאלי למבקשים להנות מנופש רגוע ומסגולותיהם של האויר, המים והבוץ של ים המלח. מלון צל הרים מציע מרפסות שיזוף פרטיות וחוף ים פרטי צמד לחדרי האורחים. מלון צל הרים... המשך
בריכת שחיה
בריכת ילדים
חוף פרטי
הוספת ביקורת מלון

אוכל ומשקאות

2.8

ניקיון

2.8

חדרים

2.8

שירות

2.8

תמורה למחיר

2.8
38% גולשים דירגו: מצוין
11% גולשים דירגו: טוב
52% גולשים דירגו: דרוש שיפור

26 חוות דעת

מיון לפי:

דירוג ממוצע
תאריך
ממו מעוות עד הטעית הציבור
פורסם ב 03/10/2013
1.0
דירוג ממוצע
לפי ממוצע ציון לשנת 2013 מגיע למלון ציון 1.6 אז למה לפרסם 2.9 --- ולהישען על חוות דעת משנת 2010 ???? זו הטעיה.... עד חוסר תום לב....נא לתקן..מתבסס על אירוח במלון באגף... 200---
חופשה מאכזבת ביותר!!!
פורסם ב 27/09/2013
1.0
דירוג ממוצע
שירות גרוע!! חדרים גרועים עם ריהוט מיושן ומרופט הכל חלוד כל האמבטיה חלודה בקיצור חדרים של הומלסים , האוכל מזעזע המלון לא מכבד את האורחים שלו במה שהוא מציע מבחינת שרות חדרים ואורחים בקיצור אסור להתקרב!!!!!!!!
צל הרים
פורסם ב 01/08/2013
4.0
דירוג ממוצע
ישנה גישה מצוינת ונוחה לכל השרותים המוצעים. ים המלח במרחק הליכה של דקה. בריכה נקייה וקרובה לכל ביתן. בריכת מי מלח שופצה ברמה טובה מאוד. הריהוט בחדרים מזעזע, מקולף, שבור, חדר אמבטיה לא שופץ שנים. על אף שרמת הנקיון בחדר מצויינת.
על תבואו בחיים שלכם
פורסם ב 28/07/2013
1.0
דירוג ממוצע
מלון בושה וחרפה , האוכל דוחה תנשמה ואנשים מקאים מהאוכל (המשפחה שלי) אני לא ממליץ לבוא למלון כי כי יש הרבה גוקים (מאחוריי הדלת של המקלחת) המחיר נורא יקר ולכן אני גם לא ממליץ לבוא לכו ל מלון מרידיאן הכי טוב בעולם אל תלכו!!!
על הפנים
פורסם ב 02/04/2013
1.0
דירוג ממוצע
היינו במלון והתאכזבנו קשות, החדרים ברמה מאוד ירודה מבחינת ריהוט, אמבטיה שירותים וכמובן טלוויזיה מיושנת שאינה נמצאת מול המיטה כמו בכל מלון אלא בחדר כניסה. הדבר שהפריע לנו ביותר הוא ריח של סיגריות בחדרים. נראה לנו שמותר לעשן בכל חדרי המלון. מבחינת האוכל הרמה מאוד נמוכה והאוכל בסיסי ביותר- אין שירות בחדר האוכל נאלצנו לסדר את השולחן בעצמנו.
בזיון
פורסם ב 26/02/2013
1.0
דירוג ממוצע
המלון הינו בושה לים המלח, בושה לעם ישראל, בושה לאנושות. היה זול מאוד אז ניסינו אבל למדנו את הלקח ששווה לגרד עוד מאה שקל בשביל חדר נקי, מקלחת נורמלית ואוכל אכיל.
מלון צל הרים - לא להתקרב
פורסם ב 14/02/2013
1.0
דירוג ממוצע
היינו במלון והתאכזבנו קשות, החדרים ברמה מאוד ירודה מבחינת ריהוט, אמבטיה שירותים וכמובן טלוויזיה מיושנת שאינה נמצאת מול המיטה כמו בכל מלון אלא בחדר כניסה. הדבר שהפריע לנו ביותר הוא ריח של סיגריות בחדרים. נראה לנו שמותר לעשן בכל בחדרי המלון. מבחינת האוכל הרמה מאוד נמוכה והאוכל בסיסי ביותר- אין שירות בחדר האוכל נאלצנו לסדר את השולחן בעצמנו.
אכזבה
פורסם ב 26/01/2013
2.0
דירוג ממוצע
ראינו תמונות באינטרנט והמלון אכן נראה חביב מבחוץ, אולם החדר מוזנח צפוף פשוט עם ריהוט ישן שבור הטלויזיה מוקמה בפינה מחוץ לחדר השינה כך שנאלצנו לשבת על כסא מפלסטיק אחד לצפייה. השרותים מוזנחים מוכתמים ונוזלים בקיצור מקום לא מזמין כמו כן האוכל ברמה מאד בסיסית פרות וירקות לא טריים....חבל
מלון דוחה ומגעיל
פורסם ב 02/12/2012
1.0
דירוג ממוצע
החדרים פשוט מגעילים שאי אפשר לתאר האמבטיה והשרותים מגעילים הרצוף באמבטיה שבור והכיור ישן ודוחה.החדר במצב שלא בא לך להכנס אליו ובינו ובין התמונות שהמלון מפרסם יש תהום עמוקה. פשוט מגעיל ולא כדאי להוציא שקל על ארוח במקום כזה.
מלון תת רמה
פורסם ב 25/09/2012
1.0
דירוג ממוצע
רמת הניקיון נמוכה מאוד. יש חרקים בחדרים והמצעים לא נקיים. רמת האוכל בינונית ומטה מזכירה אוכל צבאי. הסאונה מטונפת וגם הבריכה.
כל האינפורמציה וחוות הדעת באתר זה הינם דעתם האישית של גולשי רייטר ולא של חברת רייטר או השותפים שלה